© 2015 Bylunds VVS AB

svar@bylundsvvs.se   |   Skeppsbron 67, 87130 Härnösand

 

OM OSS

BYLUNDS VVS AB

Installation av värmepumpar & rörarbeten i total entreprenad.

Vi är en auktoriserad återförsäljare och installatör för IVT’s heltäckande program av värmepumpar inom bergvärme, jordvärme, luft/vatten, luft/luft och frånluft.

Vi utför även rörarbete när du vill renovera ditt hus eller bygger nytt.

 

Bylunds VVS AB erbjuder våra kunder totalentreprenad, vilket innebär att vi tar helhetsansvaret för din installation - från behovsanalys till dess att anläggningen är i drift och service under hela dess livstid.

Vid köp av en ny anläggning är trygghet, och kvalité på såväl produkt som installatör extra viktig.

 

Välkommen att ta kontakt med oss för en kostnadsfri rådgivning eller offert för ditt behov.

KONTAKTA OSS

Över telefon eller online

svar@bylundsvvs.se

 

0611-20610

Skeppsbron 67
87130 Härnösand

Om du vill komma i kontakt med oss, fyll i formuläret nedan.

Här är vi som jobbar på kontoret

Niclas Bylund
VD, Säljare

niclas@bylundsvvs.se

Britt-Inger Häggqvist
Ekonomiansvarig

britt-inger@bylundsvvs.se

Therese Agerbrink
Ekonomiassistent, säljare vattenfilter

therese@bylundsvvs.se

Här är vi som jobbar hemma hos kund

Örjan Persson
Kyl tekniker

orjan@bylundsvvs.se

Leif Wickman
VVS-montör

Övrig VVS/Värmepumpar

Leif@bylundsvvs.se

Ibrahim Muhalhel
VVS-montör

Övrig VVS/Värmepumpar

Ibrahim@bylundsvvs.se

Mickael Larsson
VVS-montör

Övrig VVS/Värmepumpar

mickael@bylundsvvs.se